Antalya Halı Yıkama Halı Yıkamada Profesyonel Temizlik

Antalya Gül Halı Yıkama Hizmeti

Gül Halı Yıkama Firması

Antalya'da En Çok Tercih Edilen Halı Yıkama Firması

Gül Antalya halı yıkama hizmeti 18 yıllık tecrübe ile halı yıkama'da en çok tercih edilen firma olarak hizmetinizdeyiz. Son nesil cihazlarımız ile halılarınızı yıpratmadan eskitmeden tertemiz bir şekilde yıkama işleminden geçirip size en kısa süre içinde teslim ediyoruz.Firmamız halı yıkama hizmetinde,Müşteri memnuniyetini esas alarak %100 temizlik garantisi ile memnun kalmassanız paranız iade olanağı ile hizmet sağlamaktadır.

Günümüz hayat koşturması ve iş yükü nedeni ile ev hanımları halılarını yıkamaya fırsatı olmuyor halı yıkama zor ve zahmetli bir yıkama işlemi olduğu için bu işlem için güçlü ekipman ve zaman gerekiyor.

Antalya halı yıkama firması olarak üzerinizden uzmanlık gerektiren bu yükü alıp halılarınızı tam istediğiniz gibi tertemiz bir şekilde sizlere ücretsiz teslimat ile en kısa süre içinde teslim ediyoruz.Aklınız halılarınız'da kalmasın uzman ekibimiz ve dev tesisimiz'de halılarınız uzman ellerde.Size en yakın halı yıkama servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile halılarınızı yıkıyoruz halı yıkama m2 fiyatlarını öğenmek için hemen arayın anında bilgi alın.


HEMEN ARA BUNU KULLAN


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler


Antalya Kepez Halı Yıkama


Antalya Muratpaşa Halı Yıkama


Antalya Lara Halı Yıkama


Antalya Konyaaltı Halı Yıkama


Antalya Döşemealtı Halı Yıkama


SİZE EN YAKIN HALI YIKAMA SERVİSİ İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

HEMEN ARA BUNU KULLAN


Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama aşamaları deneyimli ekibimiz tarafından her aşaması özenle titizlik ile gerçekleşir.Halılarınızın temizliği bizim çok önemli kalite kontrol ekibimiz tarafından halılarınızın her aşaması kontrol edilerek takibi sağlanır.Ardından en son işlem olarak koruma ambalajına sarılıp, size kısa süre için'de teslim edilir.

Teslim Alma

Halılarınızı adresiniz'den ücretsiz teslim alıyoruz. Ardından yıkama tesisimize götürüyoruz.


Yıkama Aşaması

Halılarınız tesisimize getirdik'den sonra, Temiz bir zemine serip uzman ekibimiz tarafından incelenir incelendik'den sonra halınız'ın modeline ve yapısına göre halınız'a zarar vermeyen yıkama ürünleri hazırlanır. Ardından son nesil tam otomatik halı yıkama makinemize halılarınız serildik'den sonra yıkama işlemine başlanır. Tam otomatik makinemiz halılarınızı durulama işleminden sonra halılarınızı derinlemesine temizlenmesi için halı yıkama şampuanları birlikte doğal köpük sistemi ile bi süre derinlemesine yıkama işleminden sonra yürüyen bandımız'dan kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrollleri sağlandık'dan sonra deterjan kalıntısı bırakmadığın'dan emin olmak için tekrar durulama işleminden geçer. Ardın'dan sıkma,vakumlama,rulo halinde sarılma gibi aşamalarını tamamlandık'dan sonra kurutma işlemine doğru gider.


Kurutma Aşaması

Halılarınız tertemiz bir şekilde yıkama işleminden geçirilip başarılı bir şekilde kalite kontrol ekibimiz tarafından incelemesi tamamlanıp kurutma işlemine getirilir.Kurutma Odalarımız'da halılarınız hızlı bir şekilde kurutulduk'dan sonra en son rulo halinde sarılıp ambalajlandık'dan sonra sevkiyat bölümüne götürülür.


Teslimat

Halılarınızın yıkama işlemlerini tamamlandık'dan sonra,Özel bekletme odalarımız'da tutulur.Ardından teslimat için sizlere ulaşıp teslim tarihinin nezaman yapılması için sizden bilgi alıp teslimat randevusu oluşturulur. Belirttiğiniz tarih'de teslimat ekibimiz tarafından gerçekleşir.


Kapı'da ödeme sistemi ile nakit veya kredi kartı ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Bizleri Tercih Ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerin memnuniyeti ile 18 yıldır Antalya'da uzman ekibimiz ile kesintisiz hizmet veriyoruz.

Sizler'de Halılarınızı Uzman Ellere Teslim Etmek İstiyorsanız Bize Ulaşın Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız.

WHTAAP BUNU KULLAN

MÜŞTERİLERİMİZ NE SÖYLEDİLER