Adsız tasarım

Halı Yıkama

Antalya halı yıkama firması olarak halılarınız hangi çeşit olursa olsun.Tam otomatik son nesil cihazlarımız ile temizleme işlemini yıpratmadan eskitmeden kusursuz bir şekilde uzman ve titiz ekibimiz ile sizlere en kısa süre içinde halılarınızı tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti önceliğini esas alarak memnun kalmadığınız takdirde para iade garantisini vermektedir. Ücretsiz bilgi hattımıza bağlanın soru ve taleblerinize anında cevab alın.

paint_yeni-removebg-preview

f57ba29b64120633cdc26486d5828375-removebg-preview__1_-removebg-p

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi uzmanlık ve güçlü ekipman gerektiren bir işlemdir. Yüksek ısılı buhar yöntemi ile evinizde'ki veya işyerinizdeki koltuklarını'zı yerinde yıkama işlemi ile tozdan ve lekeden eser kalmadan antibakteriyel son nesil cihazlarımız ile kısa sürede temizleme yıkama işlemini tamamlıyoruz. Sizler'de koltuk takımlarınızı yıkatın üzerinizden bu uzmanlık gerektiren yükü alıp en uygun fiyatlar ile koltuklarınızı yıpratmadan eskitmeden yüksek ısılı buhar teknolojisi ile temizle işlemini en uygun fiyatlar ile yapalım. Lekeden ve kirden eser kalmadan yerinizde koltuklarınızı yıkamamızı keyifle izleyin. Cihazlarımız hiçbir şekilde evinizi ve çevrenizi rahatsız etmeyecek sessiz çalışan özelliğe sahiptir. Sizlerde koltuklarınızı tertemiz ve lekesiz yıkama işlemi hizmetini almak için bize ulaşın. Uzman ekibimizden detaylı bilgi alın.

HEMEN ARA BUNU KULLAN

e4be42ab6a9e687f7827bada666ac153

Perde Yıkama

Ev veya işyerinizin yıkaması en zor olan ürün perdenizdir.Üzerinizden profesyonellik gerektiren bu yükü alıp perdeniz hangi model çeşit olursa olsun tertemiz bir şekilde size yıkayıp size en kısa sürede teslim ediyoruz.Özel perde yıkama makinemiz perdenilerinize hiçbir şekilde zarar vermeden tüm toz ve kirini alıp perdelerinizi ilk günkü gibi görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz sizlerde perdelerinizi tertemiz kusursuz bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız,bize ulaşın. Hemen arayı aynı gün içinde servis kaydı oluşturun.

HEMEN ARA BUNU KULLAN

pixiz-25-08-2021-23_29_54

Yorgan Battaniye Yatak Yıkama

Yorgan,battaniye,yatak,v.b ürünlerinizi özel cihazlarımız ile antibakteriyel temizleme teknolojisi ile yıpatmadan zarar vermeden tüm kirden ve tozdan tamamen arındırarak hiçbir şekilde ağırlaştırılmış sağlığa zarar verecek deterjan kullanmadan doğal ürünlerimiz ile özenle yıkama aşamasını tamamlayıp özel paketlenmiş koruma ambalaj ile birlikte sizlere en kısa sürede teslim ediyoruz. Sizlerde yorgan,battaniye,yatak,nevresim v.b yıkama işlemi gerektiren ürünleriniz için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

HEMEN ARA BUNU KULLAN

Antalya Gül Halı Koltuk Perde Yorgan Temizlik Firması

Hakkımızda


Gül Halı Yıkama Firması Olarak Hakkımızda kısaca bahsetmek gerekirse Antalya'da 18 yıldır halı,koltuk,kilim,perde,yorgan,yatak,v.b profesyonel temizlik gerektiren ürünlerinizin temizliğini titiz ve kusursuz bir şekilde sağlamak için devasa tesisimiz'de son nesil profesyonel cihazlar ve alanında uzman ekibimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Antalya'da bilinen ve önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için son nesil cihazlarımız ve uzman deneyimli ekibimiz ile garantili temizlik işlemlerini titizlik ile sağlamaktadır.


Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

HEMEN ARA BUNU KULLAN

Neler Yapıyoruz?


Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Perde Yıkama

Kilim Yıkama

Yatak Yıkama

Yorgan Yıkama

Zebra Perde Yıkama


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Antalya Kepez

Antalya Muratpaşa

Antalya Konyaaltı

Antalya Lara

Antalya Aksu

Antalya Döşemealtı

WHTAAP BUNU KULLAN

MÜŞTERİLERİMİZ NE SÖYLEDİLER